מפנקים את האהובים עם 10% הנחה על כל האתר קוד קופון : ISRAEL10 עובדים כרגיל עקב המצב
מפנקים את האהובים עם 10% הנחה על כל האתר קוד קופון : ISRAEL10 עובדים כרגיל עקב המצב

הכל על רקמת המלך

ריקמת שבה אומנות ומסורת משתלבים זה בזה כדי להביא לכם שירותי רקמה והטבעה משובחים. מתמחים בעיצוב אישי ובמכירת פריטי דת, אנו גאים במחויבותנו לספק אומנות ברמה הגבוהה ביותר ושירות לקוחות שאין שני לו.

מוצרי החתימה שלנו

בקרמת המלך אנו מצטיינים ביצירת נרתיקים אישיים לתפילין וטלית מעוטרים בשמות, המבטיחים מגע ייחודי לפריטי קודש אלו. הקולקציה שלנו כוללת גם נרתיקים מעוצבים בקפידה לחתנים ולערכות בר מצווה, לצד טליתות צמר יוקרתיות המוסיפות נופך של אלגנטיות לחוויית התפילה שלכם. חקור את מגוון עיבודי המזמורים שלנו הכוללים טבעות שמות, כולם מקורם מהספקים הטובים והמוכרים ביותר בישראל.

איכות מעל הכל

מה שמייחד אותנו מעסקים אחרים הוא המסירות הבלתי מעורערת שלנו לאיכות. כל מוצר ברקמת המלך הוא עדות לאומנות הנלווית ליצירת יצירות מתמשכות ומשמעותיות. אנו נותנים עדיפות לרכישת חומרים באיכות הגבוהה ביותר כדי להבטיח שמוצרי הרקמה שלנו יעמדו במבחן הזמן.

שירות מהיר ומותאם אישית

ברכת המלך מבינים את המשמעות של שירות אישי ובזמן. המחויבות שלנו לספק סיוע מהיר ומותאם אישית מייחדת אותנו בתעשייה. אנו שואפים להציע מגע אישי ואנושי לכל אינטראקציה, להבטיח שהחוויה שלך איתנו תהיה לא רק חלקה אלא גם בלתי נשכחת. הצוות שלנו זמין כמעט כל שעה, מוכן לסייע לך בכל דרך אפשרית.

השקיעו במוצרי רקמה שעומדים במבחן הזמן. ההקפדה על הפרטים הקטנים מבטיחה שכל תפר ממוקם במדויק, וכתוצאה מכך מוצרים שמתהדרים ביופי ובעמידות. מוצרי הרקמה של רקמת המלך מעוצבים כך שיחזיקו מעמד לאורך שנים, ומשמשים כפריטים יקרים שהופכים לחלק בלתי נפרד מהמסורת והחגיגות שלכם.